درباره ما

کنسرسیوم «آرکا صنعت برش اطلس» با تکیه بر توان فنی و تخصصی و سال‌ها تجربه‌ی پیشکسوتـان صنعـت فـولاد شاغل در این شرکت‌ها، چشم انداز خود را سهولت، اطمینان، تأمین نیاز مشتریان و خرید آگاهانه آنهـا در بازار فولاد ایران قرار داده است.
برای دستیابی به این امر آرکا صنعت برش اطلس با اتکا به پشتوانه سخت‌افزاری خود نظیر انبار به مساحت ده‌هزار متر با سالن سرپوشیده، واحد بازرگانی با به کارگیر ی جدیدترین روش‌های اقتصادی و نیز ارائه خدمات ویژه صنایع تولیدی کشور به صورت اختصاصی، تلاش دارد تا فضای امنی را در بازار فولاد برای مصرف کنندگان ایجاد نماید.
این کنسرسیـوم از تجمیـع توانایـی‌های ۳ شرکت معتبر، شکل یافته است که با تکیه به تجربه‌های پیمانکاری و اجرایی خود، قادر به ارائه‌ی خدمات در زمینه‌های مختلفی همچون تأمیـن انواع مقاطع فولادی و محصولات فلزی ، مشـاوره فنـی به صنایع و مصرف‌کنندگان، بـازرگانـی و بازاریابی محصولات مرتبط و آموزش نیروی انسانی متخصص می‌باشد.

ارسال به سراسر کشور

قیمت مناسب

کیفیت تضمینی

فعالیت های آرکا صنعت برش اطلس

مجموعه آرکا صنعت برش اطلس فعالیت خود را در سال ۱۳۹۹ در زمینه خرید ، فروش ، مزایده و مناقصه آهن آلات آغاز نموده است . این شرکت در سال ۱۳۹۹ به منظور صرفه جویی در زمان و هزینه و بالاخص افزایش کیفیت و مشتری مداری در صدد فعالیت الکترونیکی و در بستر اینترنت برآمده و سایت مربوطه را جهت شفاف سازی عملکرد ، برای ارائه خدمات به مشتریان مجموعه راه اندازی نمود .
از این رو گروه بازرگانی آرکا صنعت برش اطلس پس ازگذراندن دوره های تخصصی و اخذ مدارک معتبر بین المللی اقدام به گرد آوری متخصصانی مجرب و آموزش دیده از داخل و خارج کشور ( ژاپن و سوئد ) نموده است و کماکان ، درست در آرکا صنعت برش اطلس موجبات رضایتمندی مشتریان خود را در ارائه خدمات هر چه بهتر ، با دارا بودن کارگاه های پیشرفته و تامین آهن آلات فراهم می نماید .
از جمله فعالیت های آرکا صنعت برش اطلس:
_ ارائه خدمات برشکاری ، آهنگری ، فرزکاری ، قطعه سازی و غیره
_ ارائه خدمات مربوط به گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم ، آبکاری نیکل کروم و تزئینی
_ ارائه محصولاتی از قبیل لوله های مانیسمان ، درزدار ، گالوانیزه ، ورق روغنی ، ورق سیاه ، اتصالات ، تیر آهن و پروفیل
_ ارسال بار به سراسرکشور و پیگیری کالا تا رسیدن به مقصد نهایی
_ مراوده و همکاری دوسویه با کشورهای همسایه
_ پشتیبانی۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل
_ مشارکت در کلیه پروژه های دولتی از جمله تجهیز و راه اندازی پالایشگاه