طراحی

آرکا صنعت برش اطلس دارای تیم تخصصی طراحی می باشد.
کادر حرفه ای طراحی مجموعه آرکا صنعت برش اطلس آماده انجام کلیه طراحی های مورد نیاز شما می باشد.

برشکاری یا قیچی کاری یکی از عمل های برشکاری مکانیکی محسوب می گردد؛ که به وسیله ی قیچی می توان ورقهای فلزی (آهن) ، شمش ها ، همچنین میله ها را برش داد. برشکاری بوسیله ی قیچی همانند برشکاری با قلم است با این فرق که در قیچی کاری تیغه های که در دو طف قطعه قرار گرفته به وسیله ی نیروی دست یا ماشین از کنار هم عبور می کنندو برش صورت می گیرد.

در واقع می توان گفت برشکاری با قیچی به معنای بریدن و قطع کردن وسیله بدون براده برداری به وسیله ی دو تیغه ی برنده گوه ای شکل که مخالف جهت یکدیگر حرکت می کنند. و موجب برش وسیله می گردند.

ورق فلزی در صنایع مختلفی از جمله ساخت بدنه ی خودرو، کامیون و هواپیما، میز مخصوص پزشکی و آزمایشگاه، و نیز در معماری برای سقف ساختمان ها کاربرد زیادی دارد. ورق های فلزی که از جنس آهن و یا موادی که قدرت نفوذ پذیری مغناطیسی بالایی دارند به عنوان هسته فولادی متورق شناخته شده از این ورق های فلزی در ترانسفورماتور ها و ماشین های الکتریکی استفاده می شود.

برشکاری ابزار آلات آهنی به دو روش سنتی و مدرن انجام میشود. روش مدرن یا ماشینی به دلیل صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین ارتقاء دقت و کیفیت برش از محبوبیت بالایی برخوردار است. البته باید در نظر گرفت روش انتخابی با توجه به نوع فلز می تواند متمایز باشد.

برای سفارشات برشکاری و آهن آلات با ما تماس بگیرید.